Wiemy, że w obecnych czasach Klienci oczekują kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie. archiONE to biuro projektowe, które ściśle współpracuje z agencją GO ESTATE, dzięki temu architekci mogą zaangażować się w projekt już na początkowym etapie transakcji. Możemy ocenić potencjał danej nieruchomości i wstępnie określić koszty nowej aranżacji.

 

Zajmujemy się także przygotowaniem wnętrz do sprzedaży lub wynajmu, doskonale orientując się w potrzebach potencjalnych nabywców i najemców. Proponujemy współpracę w kilku wariantach, od samego projektu aż po usługę „pod klucz” – kompleksowy projekt wraz z nadzorem remontowym.

 

Zapoznaj się z ofertą architekta wnętrz – skontaktuj się z nami!

 

 

Pracownia projektowa archiONE specjalizuje się w projektowaniu architektury oraz architektury wnętrz. Realizujemy projekty obiektów mieszkaniowych jednorodzinnych i wielorodzinnych, usługowych, produkcyjnych oraz projekty wnętrz zarówno prywatnych, jak i komercyjnych. Opracowujemy projekty koncepcyjne, budowlane, przetargowe oraz wykonawcze obejmujące wszystkie branże. Na stałe współpracujemy z zespołem projektantów branżowych oraz wykonawcami, co umożliwia nam procedowanie inwestycji od etapu koncepcji aż do odbioru do użytkowania.