Skontaktuj się z naszym ekspertem finansowym z NOTUS Finanse S.A, który pomoże Ci w wyborze najlepszego finansowania zakupu nieruchomości. Pomożemy bezpłatnie dobrać najlepsze rozwiązanie na rynku, przedstawimy korzystne warunki finansowania kredytu hipotecznego.

Nasz Ekspert finansowy współpracuje z wieloma bankami – w jednym miejscu przedstawimy Ci oferty dostępnych kredytów hipotecznych oraz pomożemy dokonać wyboru najbardziej korzystnej opcji. Pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę kredytową na rynku, obliczymy Twoją zdolność kredytową, wynegocjujemy najlepsze warunki kredytowe, przygotujemy niezbędne formularze bankowe. Gwarantujemy Ci opiekę i pomoc w trakcie całego okresu kredytowania, od złożenia wniosku w banku, poprzez podpisanie umowy kredytowej i wypłatę transz do momentu spłaty kredytu.

NOTUS Finanse S.A. jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm doradztwa finansowego w Polsce. Oferuje produkty finansowe ponad 25 najlepszych banków. Posiada liczne oddziały w całej Polsce. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm ekspertów, bezstronność oraz bogata oferta produktów hipotecznych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych.

Skontaktuj się z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych : Karol Wic
Tel.: 785 995 003 E-mail: karol.wic@notus.pl